CBÜ son VEDA

Bugün hava İzmir’de oldukça yağmurlu ve biz hayatının son öğrencilik sınavlarına girecek olan son talebeleriz şuan. Öncelikle harika arkadaşlıklar sonsuz dostluklar edindim bu okul hayatımda. Gecenin kaç olduğunu umursamadan biramı içebilmem için evini açan dostlar oldu, aynı şekilde her daim sohbetlerimizi bir çay tadında demleyip saatleri umursamadan yaptığımız güzel insanlar, sınav zamanları o harika notlarını paylaşan sıraların en önlerinde oturanlar..

Sanırsam farklı bölüm farklı yaşantılardan da gelsek her şeye rağmen kurduğumuz güzel kardeşlikleri, aynı şekilde altıgen sohbetlerini, dağda bira içmeleri yarın nasıl bir statüye gelsekte unutmamak dileğiyle. Ben ve benim gibi olan insanlar her daim serserinin, hergelenin, uslanmaz aşıkların yanında saf tutarak ilerledik. Kendimizden başkasını ezmek sanırsam bizim kitabımızda yeri olmadığı için suçlandık. Ama hep bildik başkalarının omuzlarında yukarıya çıkmanın kitabımızda yeri olmadığı için sadece kendi yeteneklerimize güvenmeye devam edeceğiz. Biliyorum çok önemli adamlar olamasak bile çok DEĞERLİ insanlar olacağız ilerleyen zamanlarda.

Bu 5 yıllık hayatımızda düzenli olarak KULLANMADIĞIMIZ Manisa seyahat firması yaptığın son zamlarla da her daim otostopa devam etmemizin bize haklılığını ispat ettiğin için, hiç sıkılmadan odalarına girip çıktığım dünya azizi asistanlar için, şehrin kötü çocuklarına, sınav haftası akla gelmeyecek şeyleri bulup çıkartıp ders çalışmaktan kaçan güzel öğrenci, aşık olup geceleri uykusuzlukta geçirip ders kitapları açıldığında 5 dakika içinde uyku moduna geçen o harika insan, hiç korkmadan yollara düşen gezgin ruhlu arkadaşlarım vakit son veda vakti her şeyiyle hepinize sonsuz teşekkürler.

Fahrunnisa PANDA’nın mezuniyet yazısı. (Duygulandırdı piç)
2013

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s